Webové stránky jsou nedílnou součástí každého moderního podnikání a jsou klíčovým nástrojem pro zajištění úspěchu na internetu. Ať už provozujete e-shop, blog nebo firemní stránku, mít kvalitní webové stránky je klíčové. Jednou z nejčastějších otázek, které si lidé kladou při vytváření webové stránky, je cena. V tomto článku se podíváme na různé faktory, které ovlivňují cenu webových stránek.

Základní webové stránky

Základní webové stránky se skládají z několika statických stránek obsahujících informace o firmě, produktu nebo službě. Tyto webové stránky jsou relativně jednoduché a většinou nemají mnoho funkcí. Cena za tyto webové stránky se pohybuje v rozmezí od několika tisíc do desítek tisíc korun.

Webové stránky s vlastním CMS

Pokud potřebujete webové stránky, které budete pravidelně aktualizovat, může být nejlepší volbou webová stránka s vlastním CMS (Content Management System). CMS umožňuje snadnou úpravu a aktualizaci obsahu webových stránek bez znalostí programování. Cena za webové stránky s CMS se pohybuje od několika desítek tisíc korun do stovky tisíc korun, v závislosti na požadavcích na funkcionalitu. U nás naleznete tyto stránky již od 4 490,- Kč.

E-shopy

Pokud plánujete prodávat zboží přes internet, budete potřebovat e-shop. E-shopy se liší v počtu funkcí, integrací s platebními branami a dalšími službami. Cena za e-shop se pohybuje v rozmezí od několika desítek tisíc korun do několika set tisíc korun.

Webové aplikace

Pokud potřebujete komplexní webovou aplikaci, cena může být velmi vysoká. Webové aplikace jsou webové stránky, které mají vysokou míru interakce s uživatelem a umožňují například přihlašování, on-line platby, integraci s jinými službami a mnoho dalšího. Cena za webovou aplikaci se pohybuje od několika set tisíc korun do několika milionů korun.

Celkově lze říci, že cena webových stránek se odvíjí od mnoha faktorů, jako jsou požadavky na funkce a její rozsah.

Přečtěte si naše ostatní články

Co to znamená SEO?

Co to znamená SEO?

SEO (Search Engine Optimization) je technika, kterou lze použít k optimalizaci vašich webových stránek, aby se lépe...

Jak si vytvořit webovou stránku?

Jak si vytvořit webovou stránku?

Vytvoření vlastní webové stránky může být úžasný způsob, jak prezentovat své nápady, svou firmu nebo si jednoduše...

Zdarma poptat cenu
Za kolik by nový web vycházel?
Nezávazně Vám spočítáme cenu Vašeho nového webu dle požadavků!