Kontaktujte nás

Zaujala Vás naše nabídka a měli byste s námi zájem o spolupráci? Máte jakýkoliv dotaz, nebo potíže s našimi službami? Neváhejte a kontaktujte nás. 

Email

Napište nám

 

info@digitalostrava.cz

IČO: 17902916

Patrik Čtvrtlík
727 808 052

Jonatan Lepík
702 009 724

Digital Ostrava - Tvorba webových stránek na Firmy.cz

Ochrana osobních údajů

FAQ

Často kladené otázky

Co od nás budete potřebovat k tvorbě nebo redesignu webu?

Pokud máte již existující web s doménou, budeme potřebovat přístupy k webovému hostingu a správě domény. Pokud ještě žádný nemáte, vše zařídíme za Vás. V obou případech budeme dále požadovat alespoň základní podněty k tvorbě Vaší nové webové stránky. Více informací naleznete zde.

Nemám logo ani fotky, budete schopni udělat web bez nich?

Kromě samotné tvorby webu se také zabýváme tvorbou grafiky a fotografováním. Vytvoříme vám logo, reklamní letáčky, vizitky nebo i fotky. Ukázky naší práce naleznete zde.

Na jakém redakčním systému či platformě web poběží?

Všechny naše webové stránky vytváříme a dále spravujeme přes WordPress. Tento systém obsahuje také administrační rozhraní, přes které můžete například přidávat příspěvky.

Budu moci své stránky sám ovládat/editovat?

Tady záleží, jaký typ stránky budete mít. Pokud máte web s blogem, budete si na něj moci sami přidávat příspěvky. V případě e-shopu zase přidávat a upravovat produkty.

Jsme schopni připravit i další obsah, který si budete moci sami upravit – např. kontaktní údaje, fotky apod. Bez nutnosti nás kontaktovat, nebo platit za další správu webu.

Jak se přihlásit do administrace WordPress?

Po dokončení Vaší nové webové stránky Vám zašleme přihlašovací údaje a adresu, pomocí kterých se dále přihlásíte. Pokud si s čímkoliv nebudete vědět rady, máme k dispozici naše instruktážní videa, které Vám se správou webu pomůžou. Popřípadě Vám vždy rádi pomůžeme přes e-mail, telefon nebo Whatsappu.

Bude web zabezpečený?

Ano, automaticky poskytujeme SSL certifikaci, to znamená, že Váš web uvidíte jako https://. Díky této certifikaci probíhá komunikace šifrovaně.

Musí se po dokončení webu něco nadále platit?

Ano. Za naše služby sice zaplatíte pouze to, co máme uvedené v ceníku. Ale pro budoucí funkčnost webu je nutné každý rok platit webhosting a registraci domény. Tato cena se odvíjí od vybraného poskytovatele a výkonu serveru, většinou je to kolem 600-1000,- Kč.

Tutoriály

Videonávody

Zdarma poptat cenu
Za kolik by nový web vycházel?
Nezávazně Vám spočítáme cenu Vašeho nového webu dle požadavků!