Kontaktujte nás

Zaujala Vás naše nabídka a měli byste s námi zájem o spolupráci? Máte jakýkoliv dotaz, nebo potíže s našimi službami? Neváhejte a kontaktujte nás. 

Email

Napište nám

 

info@digitalostrava.cz

IČO: 17902916

Patrik Čtvrtlík
727 808 052

Jonatan Lepík
702 009 724

Digital Ostrava - Tvorba webových stránek na Firmy.cz

Ochrana osobních údajů

FAQ

Často kladené otázky

Zajišťujete také webhosting?

Ano, webhosting zajišťujeme. Pokud zatím žádný nemáte, Vaši novou webovou stránku nahrajeme na webhosting. Ten pak stačí pouze jednou ročně zaplatit.

Co od nás budete potřebovat k tvorbě nebo redesignu webu?

Pokud máte již existující web s doménou, budeme potřebovat přístupy k webovému hostingu a správě domény. Pokud ještě žádný nemáte, vše zařídíme za Vás. V obou případech budeme dále požadovat alespoň základní podněty k tvorbě Vaší nové webové stránky. Více informací naleznete zde.

Na jakém redakčním systému či platformě web poběží?

Všechny naše webové stránky vytváříme a dále spravujeme přes WordPress. Tento systém obsahuje také administrační rozhraní, přes které můžete například přidávat příspěvky.

Jaká je cena za SEO optimalizaci?

Za optimalizaci SEO neplatíte nic navíc, vše potřebné pro vyhledávání nastavíme již v základu.

Budu moci své stránky sám ovládat/editovat?

Přes administrační systém WordPress budete moci přidávat příspěvky a zobrazovat si aktuální statistiky o Vaší webové stránce.

Jak se přihlásit do administrace WordPress?

Po dokončení Vaší nové webové stránky Vám zašleme přihlašovací údaje a adresu, pomocí kterých se dále přihlásíte. Pokud si s čímkoliv nebudete vědět rady, máme k dispozici naše instruktážní videa, které Vám se správou webu pomůžou. Popřípadě Vám vždy rádi pomůžeme přes e-mail.

Bude web zabezpečený?

Ano, automaticky poskytujeme SSL certifikaci, to znamená, že Váš web uvidíte jako https://. Díky této certifikaci probíhá komunikace šifrovaně.

Musí se po dokončení webu něco nadále platit?

Ano. Za naše služby sice zaplatíte pouze to, co máme uvedené v ceníku. Ale pro budoucí funkčnost webu je nutné každý rok platit webhosting a registraci domény.

Zdarma poptat cenu
Za kolik by nový web vycházel?
Nezávazně Vám spočítáme cenu Vašeho nového webu dle požadavků!