17. 3. 2024

Úvod

V dnešním článku se podíváme na vznik webových stránek elektro-bujnoch.cz. Firma, která se specializuje na elektroinstalace, fotovoltaiky a další elektrotechnické služby. Hledali způsob, jak modernizovat svou online prezentaci a dosáhnout lepšího kontaktu se svými zákazníky.

Stáli jsme před úkolem vytvořit web, který by nejen přesně vystihoval kvality a služby firmy, ale byl také intuitivní, responzivní a uživatelsky přívětivý. Jak jsme tento projekt zvládli a jaké byly klíčové kroky si povíme v následujících odstavcích.

Plánování a návrh

Klient měl již zakoupený hosting a vyjádřil přání vytvořit zcela nový web. Všechny textové podklady včetně fotografií na web měl připravené. Kromě toho si přál, abychom pro něj vytvořili nové logo, které by designově ladilo s novými webovými stránkami. Po zaslání podkladů a odsouhlasení cenové nabídky jsme se pustili do práce.

Výsledné webové stránky

Web jsme z větší části zvládli dokončit během jednoho týdne. V dalších několika dnech jsme jej s klientem doladili podle jeho představ.

Nový web nabízí intuitivní navigaci, čistý a moderní design, a je plně responzivní, takže funguje skvěle na všech zařízeních.

Logo, které jsme vytvořili skvěle zapadá do jejich oboru, a zároveň barevně ladí s nově vytvořenými webovými stránkami.

Na výsledek naší práce se můžete podívat zde.

Závěr

Klient byl s novými stránkami i logem velice spokojený. Doufáme, že jsme firmě pomohli lépe odprezentovat jejich služby, a zároveň přilákat nové zákazníky.

Měli byste také zájem o podobný web? Kontaktujte nás zde.

 

Přečtěte si naše ostatní články

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Zdarma poptat cenu
Za kolik by nový web vycházel?
Nezávazně Vám spočítáme cenu Vašeho nového webu dle požadavků!